Úvodní slovo

O společnosti

Jsme realitní a zprostředkovatelská společnost působící v Brně a jeho okolí již od roku 1998. Naše činnost je zaměřena na 2 základní směry - zprostředkování ubytování -Ubytovací kancelář  a zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí - Realitní kancelář.

Ubytovací kancelář.
Od svého založení se agentura zabývá  náborem široké škály ubytovacích kapacit. V současné době v naší nabídce ubytovacích kapacit ubytování v soukromí je cca 150 rodinných domů a bytův okolí areálu brněnského výstaviště. Dále jsou to ubytovny, rekreační střediska a většina brněnských hotelů.

Tyto ubytovací kapacity nabízíme především malým a středním  firmám.

Aby naše nabídka byla kompletní, hostům nabízíme  společenské a sportovní vyžití, dále zajištění rautů, plesů,  posezení s živou hudbou, uspořádání golfového odpoledne, squashových, tenisových či dalších sportovních turnajů, zajištění divadelních    a jiných kulturních představení. Samozřejmostí je sestavení rozpočtů, návrh a realizace tištěných materiálů, zajištění překladatelů,atd..

Realitní kancelář
V červnu 2002 jsme otevřeli pobočku  ve středu města Brna s názvem RK Agil. Tato pobočka se zabývá komplexní realitní činností, ale největší důraz je kladen na pronájem a  prodej bytů a prodej rodinných domů v brněnském kraji.  Za své existence se naše kancelář dostala do podvědomí odborné, ale i neodborné veřejnosti na Brněnsku. Naší snahou v posledních několika letech není zvětšování objemu prodejů, nabírání dalších“anonymních“ makléřů, ale jasná personifikace našich pracovníků s každým projektem. Naše nabídka není jen v dokonalém systému nabídky -  je Vám přidělen konkrétní makléř, který se věnuje jen na Vašemu projektu, stará se o propagaci nemovitosti, prohlídky klientů, atd - ale i ostatní velmi důležité součásti projektu, jako je nacenění projektu, financování, dokonalý právní servis, grafické zpracování každého projektu.  V dnešní době existuje spousta podobných možností, ale naše kancelář má již 9. rok stejného právního zástupce, již osmým rokem stejnou finanční skupinu, která řeší veškeré financování našich klientů - od prvotního setkání až po všechny jednání v bance přímo s klientem, 6. rokem máme stejného odhadce. Tento výčet jsme uvedli jen jako názornou ukázku stálosti a serióznosti všech výše uvedených profesí, díky nimž společně úspěšně fungujeme  již řadu let.