Hotely - výběr ze široké nabídky

                                                                                                                                                                                      Nabídka hotelu č. 1

Velmi kvalitní ubytování v  blízkosti BVV  v  tichém prostředí, na ulici Nad Pisárkami.  Hotel  stojí  nad  areálem BVV a má skvělý výhled na Brno.   Pokoje jsou velmi pěkně a prakticky vybaveny. Pokoje obsahují koupelnu, WC, barevný televizor, satelit a telefon. Místní restaurace je   proslulá svou tradiční českou, ale i mezinárodní kuchyní. Dále je zde k dispozici  snack bar,  kongresový sál, salonky, fit centrum, sauna, půjčovna horských kola dokonce možnost projížďky  na koni.

 


Nabídka hotelu č. 2

Hotel s vysokým komfortem ubytování je situován v klidném prostředí s novorenesanční a secesní zástavbou, nedaleko od areálu Brněnských výstav a veletrhů / dvě zastávky tramvají nebo 10 -15 minut pěšky/ a historického středu města / tři  zastávky tramvají nebo 10 minut pěšky Brna na ulici Zahradnická. Hotel nabízí své služby ve velmi přijatelných cenových relacích. K dispozici má 22 dvoulůžkových pokojů  s možností přistýlky a 2 jednolůžkové pokoje.V každém pokoji je sprcha a WC, telefon. Hotelové parkoviště je umístěno v zadní části objektu a  je uzamykatelné. Součástí hotelu je restaurace, která nabízí výbornou kuchyni za přijatelné ceny. 

 

Nabídka hotelu č. 3

V této nabídce Vám představujeme hotel, který se nachází v městské části  Brno - Medlánky. Má vlastní parkoviště a velmi dobré spojení MHD do středu  města a k veletržnímu areálu BVV.

Pokoje typu standard- dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, telefonem, radiopřijímačem a barevným televizorem. Jsou vybavené novým nábytkem.

Pokoje typu ekonomické -  pokoje apartmánového stylu. V jednom apartmá jsou dva dvoulůžkové pokoje. Tyto dva pokoje mají společnou vstupní chodbičku a sociální zázemí.
Celodenní stravování, soukromé bankety či  párty je možno  zajistit v hotelové restauraci

Tento hotel lze zařadit do lepší střední kategorie. Jedná se o 5 patrovou budovu s výtahem Celková kapacita hotelu je 80 lůžek.


Nabídka hotelu č. 4

V této nabídce Vám představujeme hotel, který se nachází v klidném prostředí v Brně – Medlánky na ulici Hudcova.  Má vlastní  hlídané parkoviště  a velmi dobré spojení MHD do středu  města a k veletržnímu areálu BVV.
Tento hotel nabízí ubytování ve dvou  a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny klasickým hotelovým nábytkem  a televizí. Snídaně se podávají formou švédských stolů. K dispozici je  prostorná a útulná restaurace, snack bar a v létě zahradní restaurace. V hale je umístěn kulečník.